O NAS > Wizja

Spółka TrustBack dąży do uzyskania pozycji lidera na rynku usług restrukturyzacyjnych, w oparciu o posiadane zasoby oraz aktualny stan prawny, którego głównym filarem staje się tzw. nowe prawo restrukturyzacyjne, prezentujące dużą wariantowość oferowanych rozwiązań.

Ponadto nasi pracownicy mogą zaoferować Państwu kompleksowy wachlarz usług doradczych, prawnych, finansowych, wspierających działalność operacyjną każdego podmiotu, które są dostępne w jednym miejscu i dogodnym czasie.

Poprzez ciągłe doskonalenie pracowników, wychodzenie naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom rynku, dostosowaniu posiadanych instrumentów do specyfiki danej branży, stale dążymy do wypracowania wymiernego efektu, który będzie wysoce satysfakcjonujący dla naszych Klientów: właścicieli przedsiębiorstw i członków zarządów spółek kapitałowych.

Naszym kluczowym celem jest ochrona interesów naszych Klientów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, poprzez wykorzystanie wszelkich środków i narzędzi dostępnych w ramach polskiego porządku prawnego oraz istniejących instrumentów finansowych.

W trakcie wykonywanych zadań kierujemy się zawsze zasadą najwyższego zaufania, dbałością o zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu psychicznego naszych Klientów oraz najwyższą jakością własnej pracy i poszanowaniem zasad danej organizacji.

Dzięki skutecznemu zarządzaniu poszczególnymi procesami restrukturyzacyjnymi gwarantujemy realizację najtrudniejszych wyzwań i celów biznesowych, których oczekują nasi Partnerzy Biznesowi.

W trakcie naszej pracy zawsze chętnie dzielimy się nabytą przez lata doświadczeń wiedzą z zakresu zarządzania należnościami i zobowiązaniami, w celu poprawy płynności finansowej naszych Klientów, zapewniając jednocześnie pozytywny i profesjonalny wizerunek obsługiwanego podmiotu w oczach wierzycieli instytucjonalnych i handlowych.

Zdając sobie sprawę, iż w ciągle zmieniającej się rzeczywistości najważniejszym czynnikiem warunkującym, czy dane przedsiębiorstwo odniesie sukces, jest zbudowanie trwałych podwalin pod stabilizację finansową, dyscyplinę kosztową oraz ciągły rozwój innowacyjnych rozwiązań dla wzrostu przychodów ze sprzedaży, staramy się zawsze tak układać plany naprawcze, aby dany podmiot był w stanie samodzielnie funkcjonować w dłuższej perspektywie czasu, konsekwentnie realizując ustaloną wspólnie z nami strategię.

W naszych działaniach nie skupiamy się zatem jedynie na krótkotrwałych spektakularnych sukcesach, ale przede wszystkim dbamy o rozwój stałych i zrównoważonych mechanizmów kontrolnych pozwalających nam na ciągłe monitorowanie wyników naszej pracy w długim okresie czasu.

Dzięki autorskiemu podejściu do biznesu, zawsze dążymy do budowy wspólnie z naszymi Partnerami trwałych relacji, opartych na zasadach wzajemnego szacunku, zaufania i wiary w ostateczny sukces.

Nasi eksperci w swoich codziennych działaniach skupiają się nie tylko na ustalonych mierzalnych parametrach i celach, ale także oferują kompleksowe wsparcie i doradztwo psychologiczne dla osób zarządzających podmiotami przechodzącymi trudności finansowe, mając na uwadze, iż to ludzie tworzą poszczególne biznesy i to właśnie Ci ludzie muszą być zawsze w centrum zainteresowania doradców restrukturyzacyjnych, dążących wspólnie z nimi do poprawy kondycji finansowej podmiotu, który kiedyś stworzyli.

POMAGAMY W ODZYSKANIU PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW ZAUFANIA WŚRÓD PARTNERÓW BIZNESOWYCH, A TAKŻE PRZYWRÓCAMY IM WIARĘ WE WŁASNE SIŁY I MOŻLIWOŚCI, ABY MOGLI DALEJ CIESZYĆ SIĘ Z WŁASNYCH OSIĄGNIĘĆ!

NIE ZWLEKAJ – PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ TERAZ!

 

 

 

 

 

Kontakt

TRUST BACK

 

Dane kontaktowe

ul. Papiernicza 7
92-312 Łódź
tel. +48 42 677 78 21
fax. +48 42 677 77 91
email: kancelaria@trustback.pl

 

ZADZWOŃ DO NAS
TEL. 801 00 66 33


LUB NAPISZ
UŻYWAJĄC FORMULARZA
ON-LINE

  1. * pola wymagane